• Bekam (Beceri Kazanım Merkezi)

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Biz yaşam boyu öğrenmeye inanan, çocukluk çağı eğitimine özel önem veren alanında deneyimli uzmanlardan oluşan geniş bir ekibiz.

Hakkımızda

NEDEN BECERİ KAZANIM MERKEZİ?

Her çocuk genetik bir potansiyelle doğar. Onun potansiyelinin ne kadarını gerçekleştirebileceğini ise aile, çevre, eğitim imkânları, sosyoekonomik ve kültürel koşullar belirler.

Çocukluk çağı temel bilgi ve becerilerin kazanıldığı, yeteneklerin geliştirildiği, davranış ve alışkanlıkların kazanıldığı, hayat boyu sürecek ilgi ve bağımlılıkların oluştuğu bir dönemdir.

Çocuğun işi, mesleği, temel meşguliyeti OYUNdur. Çocuk oyunla kendini, çevresini, dış dünyayı tanır. Yine oyunla kendini erişkin hayata hazırlar.

BEKAM çocuklarımızı oyun tadında etkinliklerle geleceğe hazırlar. Oyun ve eğlenceli atölye çalışmaları ile bir yandan çocukların kendi potansiyellerini keşfetmelerini sağlarken diğer yandan ebeveynlerin çocuklarının güçlü ve zayıf yanlarını keşfederek onlara en doğru şekilde desteklemelerinin yollarını gösterir.

BEKAM NASIL BİR YERDİR?

BEKAM, çocuklar için fiziksel ve zihinsel etkinliklerin tek çatı altında toplandığı özel bir konseptte sahiptir. Geniş, ferah ve nezih bir ortamda çok sayıda oyun ve etkinlik alanını içinde barındırır. Samsun’da ve tüm Türkiye’de hizmetinizde.

     FAALİYETLERİMİZ:

  • Ergoterapi
  • Duyu Bütünleme
  • Dil Zenginleştirme Programı
  • Disleksi Danışmanlığı
  • Dikkat-Zeka-Gelişim Testleri

BECERİ KAZANIM MERKEZİ (BEKAM) bir BİLTEG SAĞLIK EĞİTİM DANIŞMANLIK A.Ş. kuruluşudur.